PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Ve Studio de Soins nabízíme profesionální prodlužování řas metodou ŘASA NA ŘASU, NANO ŘASY, BAREVNÉ A TWINKLE ŘASY, 3D ŘASY. Před aplikací permanentních řas Vám doporučíme vhodný typ řas a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

 
 
Co je prodlužování řas metodou ŘASA NA ŘASU?
Prodloužení řas metodou Řasa na řasu dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti. Jedná se o technologii, kdy je jedna umělá řasa přilepena na Vaši přírodní řasu. Efekt je velmi přirozený. Aktuálně jsou také velmi oblíbené 3D Nano řasy (Hollywood řasy, Objemové řasy, Volume řasy). Tyto řasy jsou velmi lehké a nezatěžují Vaše vlastní řasy, proto je možné aplikovat na jednu Vaši přírodní řasu, dvě a více syntetických řas a tím docílit elektu hustých ''hollywoodských řas''.
 
Řasy jsou odolné vůči vodě, slzám, potu i chlóru, proto se nemusíte vzdávat svých oblíbených činností jako je plavání v bazénu, sauna či cvičení.
 
Jak aplikace probíhá?
 • Konzultace: Zhodnotíme stav Vašich přírodních řas, určíme typ oka a vyslechneme Vaši konečnou představu, aby finální výsledek byl perfektní a zároveň šetrný k Vašim řasám.
 • Aplikace: Po domluvě následuje podlepení spodních řas speciálními kolagenovými podložkami, které zabraňují slepení horních a spodních řas a navíc příjemně působí proti vráskám a kruhům pod očima. Po celou dobu aplikace, která při prvním nasazení trvá přibližně 1h 30min, ležíte na kosmetickém lůžku a máte zavřené oči.
 • Výsledkem jsou krásné, přirozené, dlouhé a husté řasy. Po první aplikaci řas dostanete kartáček na řasy, pro jejich snadné rozčesávání.
Jaká je péče o řasy a kdy je nutné jejich doplnění?
 • Prvních 24hodín se nedoporučuje vystavovat řasy nadměrnému horku a vodě,aby se nenarušila vytvrzovací schopnost lepidla.
 • Nepoužívejte olejové přípravky (oleje, krémy, odličovače očí, řasenky apod.) 
 • Snažte se neusínat s řasami v polštáři,řasy Vám vydrží déle.
 • Řasy mechanicky nepoškozujte.
 • Každé ráno a večer řasy opláchněte čistou vodou, aby se smyl prach a nečistoty a pročešte je kartáčkem na řasy.
 • Řasy sušte opatrně ručníkem při otevřených očích, aby nedošlo k jejich zachycení.
 • Jelikož se nám řasy každých 6-8 týdnů obměňují, je zpravidla nutné každých 2-5 týdnů jejich doplnění.
 • Doplnění probíhá zcela obdobně jako první aplikace, pouze se odstraní odrostlé řasy a doplní se do původního efektu. Doba doplnění je kratší, vetšinou trvá přibližně 1hod.
 
Používáme výhradně materiál,který splňuje veškeré bezpečnostní podmínky vázané legislativou ČR a podmínkami EU. V našem sortimentu máme také lepidla pro velmi citlivé oči, která však nevydrží tak dlouho, proto je běžně nutné chodit na doplnění řas již po 14ti dnech.
 
 
--Práce řasařky Sabi--
 


 

 

STUDIO DE SOINS

Kryštofova 127 (vchod z ulice Pacajevova), Praha 4 - Háje,
149 00
Kosmetika, nehtová modeláž
Tel.: 731 915 808

Pedikúra, nehtová modeláž, prodlužování řas,trvalá na řasy, vizážistika,microblading
Tel.: 604 446 272

Kadeřnictví
Tel.: Romana 731 816 277 ,
Kristina 739 110 636

Masáže relaxační, lymfodrenáž,kineziotejping
Tel.: 603 463 744

studiodesoins@email.cz