MASÁŽE

LYMFODRENÁŽ MANUÁLNÍ

Patří k nejúčinnějším metodám v léčbě lymfatických otoků, pomáhá formovat postavu, odstraňuje celulitidu, regeneruje organismus a zlepšuje jeho obranyschopnost. Je také velmi oblíbená k prevenci svalových bolestí a pro svůj anti-aging efekt. Pro klienta je manuální lymfodrenáž efektivnější než přístrojová.

ŠVÉDSKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

Slouží k odbourání únavy, stresu a svalového napětí. Má příznivé účinky na metabolismus, krevní oběh a celkový zdravotní stav. Využívá masážní oleje, emulze či aromaterapii. Vhodným doplňkem je kineziotejping.

BREUSSOVA MASÁŽ

Tato jemná energetická a uklidňující masáž uvolňuje meziobratlové bloky, tím se páteř srovná do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice.
Masíruje se třezalkovým olejem, který uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky.

INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ CHAMPI

Jedná se o masáž hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu. Velmi problematickou partií je krční páteř, která trpí nedostatkem pohybu v kombinaci dlouhodobě strnulou polohou hlavy. Je vhodná i pro děti neklidné, hyperaktivní, s psychickými problémy, nesoustředěné, s poruchami učení, spánku. Poskytuje jim uklidnění a relaxaci.

REMODELACE BŘICHA SE ZÁBALEM

Ošetření a jemná masáž břicha napomáhá odbourání tukových polštářků a drenuje ošetřovanou oblast. Aktivní složky přípravků původem z mořských řas působí na břišní partie silným anticelulitickým, zeštíhlujícím a zpevňujícím účinkem. Rozpouští nahromaděné napětí a emoční zátěž, uklidní nervy, přináší uvolnění od napětí a stresu. Stimuluje trávicí orgány, pomáhá při trávicích potížích jako je nadýmání. Výsledkem ošetření je pocit úlevy a relaxace, krásné, zdravé a zpevněné bříško.

DORNOVA METODA

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh, čímž dojde k odstranění bolesti a navrácení těžiště těla do středu. Řeší také problém nestejně dlouhých nohou. Děje se tak za spolupráce klienta a nejde se přes bolest, takže se jedná o tzv. bezpečnou metodu. Součástí terapie je i Breussova masáž.

BAMBUSOVÁ MASÁŽ

Bambusová masáž je velice účinná a příjemná procedura. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla. Bambusová masáž stimuluje, odstraňuje stres, šetří vám ruce a přitom je velice příjemná. 


Bambusová masáž je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, dokáže úžasně pomáhat proti celulitidě a při tlaku na určená místa pomůže klientům odstranit nejrůznější problémy. Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, která jsou nahřátá na příjemnou teplotu. S použitím BIO oleju vám vzniká úžasná technika, která je nyní velice populární u klientely nejen orientálních salonů. 


Více zde: https://www.studio-de-soins.com/cenik/

 

STUDIO DE SOINS

Kryštofova 127 (vchod z ulice Pacajevova), Praha 4 - Háje,
149 00
Kosmetika, nehtová modeláž
Tel.: 731 915 808

Pedikúra, nehtová modeláž, prodlužování řas,trvalá na řasy, vizážistika,microblading
Tel.: 604 446 272

Kadeřnictví
Tel.: Romana 731 816 277 ,
Kristina 739 110 636

Masáže relaxační, lymfodrenáž,kineziotejping
Tel.: 603 463 744

studiodesoins@email.cz