Jsme klíčem k Vaší kráse

STUDIO DE SOINS

Kryštofova 127 (vchod z ulice Pacajevova), Praha 4 - Háje,
149 00

Kosmetika, nehtová modeláž
Tel.: 731 915 808
Pedikúra, nehtová modeláž, prodlužování řas,trvalá na řasy, vizážistika,microblading
Tel.: 604 446 272
Kadeřnictví
Tel.:739 110 636
Masáže relaxační, lymfodrenáž,kineziotejping
Tel.: 603 463 744

studiodesoins@email.cz

Zde můžete sledovat nabídky a  akce

LYMFODRENÁŽ S ANTICELULITIDNÍM ZÁBALEM !!!!!!

Celulitida je noční můrou většiny žen. Jedná se o estetický problém tzv. pomerančové kůže, kdy pokožka v určitých partiích těla, především v oblasti hýždí a stehen, připomíná svou strukturou pomerančovou kúru. 

Vzniká v důsledku nadměrného hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Celulitida ovšem nepostihuje pouze starší ženy s nadváhou, ale objevuje se stále častěji i u žen mladých a štíhlých. U mužů se s ní setkáváme jen velmi zřídka a jen v lehčích stádiích.

Za vznikem celulitidy mohou stát jednak dědičné faktory, ale také celá řada dalších příčin, jako např. sedavé zaměstnání, nedostatečný pitný režim, hormonální změny, užívání hormonální antikoncepce, hromadění toxinů v těle nebo kouření či nadměrná konzumace kávy, alkoholu nebo kalorických potravin.

V NAŠEM SALONU SE ZABÝVÁME ANTICELULITIDNÍMI ZÁBALY JIŽ TEĎ , ABY JSTE MĚLI DOSTATEK ČASU DOSTAT SE DO LÉTA DO FORMY A ZAZÁŘIT !!!

Kůra se skládá z ruční lymfodrenáže , přístrojové masáže se zapracováním emulze k redukci tuku a celulitidy a následně zábalem pro uchování prohřátí organismu

                            délka 60 minut , cena 550 kč (doporučujeme dle potřeby 5-10 návštěv,viditelné zlepšení již po 6 kůrách

)